0532 365 8020
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda, Biz Kimiz?

Anasayfa » Hakkımızda, Biz Kimiz?

Hakkımızda

Hakkımızda

Kombi elektronik kartı cihazın tüm çalışma sistemini kontrol eden ve çalışması hakkında bilgileri ekrana ileten kombinin beyni diyebileceğimiz parçadır. Kombi anakartınızın genellikle elektriksel sebeplerle, çalışmasındaki aksaklıklar nedeniyle arızalanmaktadır.

Kombi kart arızası mevcut olan bir cihaz hiç çalışmaz yada devreye girmeyen bir sistem nedeniyle sürekli arızaya geçer. Önemli bir parça olduğundan dolayı pahalı olan kombi kartı sorunu, kombi kart tamiri yapılarak daha ekonomik bir şekilde çözülebilir.

Kombi elektronik kart tamiri ile kart üzerinde bozuk olan elektronik devreler değiştirilerek çalışır hale getirilir.

Kombi kartların tamirinde kullandığımız yüksek teknoloji ile siz çayınızı içerken, deneyimli ekibimiz kartınızın onarımı yapıp tüm testlerden başarıyla geçtiği takdirde teslime hazır hale getirir.

Hızlı Çözüm

Kombi Kart tamiri firmamız bünyesinde, en hassas ölçüm ve test cihazları ile yapılmakta ve kombinizin ilk günkü verimle çalışabilmesi için en detaylı işlemler uzman ve deneyimli kadromuz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Ekip üyelerimiz, bu işlemi yıllardır yapmakta olan deneyimli kadromuzdan oluşur ve kombi elektronik kart arızaları hızla tespit edilerek çok kısa sürelerde tamir edilir.

Kartınızda herhangi bir arıza bulunmaması durumunda sadece test ücreti alınır.

Kartınız Nasıl Arızalanır?

Günümüzde en çok karşılaşılan kombi sorunlarının başında gelmektedir. Kombi kartları Yüksek Voltaj dalgalanması gibi nedenlerden arızalanabilir ve bu durumda Kombiler’in çalışmamasına neden olurlar.

Bu noktada firmamız sizlerin arızalı olan kombi kartlarınızı revizyon ederek yeniden eski işlevlerinin kazandırılmasını sağlamaktadır. Kombi kart arızalarının diğer nedenlerinin başında ise kullanım hataları, elektrik tesisatlarındaki problemler ve diğer dış etkenler gelmektedir.

× İletişim